Načítám...
06
06
2017

Pokoř své Hranice!

Zveme vás na 2. ročník sportovní akce Pokoř své Hranice, která se uskuteční už tuto sobotu 10. června 2017 v hranickém parku. Je to den plný zábavy a sportu pro širokou veřejnost, rodiny s dětmi. Přijďte si vyzkoušet netradiční či známé sportovní a zábavné atrakce jako například paddleboarding, lukostřelbu, plavbu po Bečvě, breakdance, workout na hrazdách, cvičení, soutěže a mnoho dalšího.

Stejně jako minule, ani letos na akci nebudeme chybět my z Fitness Plovárny :-) Na stánku spolu s neziskovkou Zdravé Hranice a poradenským centrem Žít zdravěji nabídneme osvěžení zdarma, sportovní výživu za super ceny, měření tuku, slevy na členství a budete moci vyhrát i permanentku k nám do posilovny. Součástí našeho osazenstva bude i fitness trenér, s kterým se můžete poradit o vašich cílech nebo se ho zeptat na cokoli, co se týče cvičení a výživy. Nebo se s námi jen přijďte vyfotit :-)

Takže v sobotu od 10 do 16 h se na vás budeme těšit v hranickém parku! A posilovna? Samozřejmě bude otevřená klasicky od 13 do 19 hodin.