Načítám...
01
03
2018

Slavíme 3 roky a máme spoustu novinek!

Dne 1. března 2018 jsme oslavili tři roky naší posilovny v novém! Je neskutečné, jak to letí. Za tu dobu jsme vylepšili fitko k lepšímu ve všech směrech. Jen od ledna tohoto roku jsme stihli spoustu věcí:

  • nové obklady zdí v činkárně
  • nová posilovací lavice s volitelným náklonem
  • nové odporové gumy, step bedna, masážní válec (foam roller), adaptéry na kotníky
  • nová sedla na spinning kolech
  • robustní bedna na výskoky
  • LED podsvětlení recepce

Novinky se týkají nejen vybavení. Ptali jsme se vás, jestli chcete mít fitko otevřené i dopoledne… a zájem byl značný. Od února tak máme otevřeno také dopoledne dva dny v týdnu – každé úterý a čtvrtek od 9:30 do 12:00.

 

Každou neděli od 15:30 do 16:30 pořádáme skupinové kruhové tréninky pod vedením našeho osobního trenéra. Proč byste měli zkusit kruhový trénink? Posiluje svaly celého těla, zrychluje metabolismus, spalujete tuky a pomáhá snižovat váhu. Kruháč trvá 60 minut, kapacita je max 10 lidí a cena krásných 90 Kč (v ceně je ionťák). Jdete do toho s námi? Minulou neděli jsme měli plno a skvěle jsme si zacvičili :-)

 

 

Rozvrh všech volných/obsazených osobních tréninků (případně dalších událostí) nově najdete na webu v sekci Kalendář. Osobní trénink s konkrétním datem a časem si tam navíc zarezervujete za pár vteřin!

 

A co plánujeme dále? Během několika týdnů bychom chtěli spustit speciální večerní tréninky, které jsou unikátní široko daleko. Zůstaňte naladěni!

 

Pokud máte jakékoli připomínky, návrhy na zlepšení nebo nám jen chcete něco sdělit, napište nám email nebo třeba na Facebook nebo Instagram, na kterých jsme velmi aktivní.

 

Chtěl bych vám poděkovat za vaši přízeň v uplynulých 3 letech a že jste součástí příběhu našeho rodinného fitka. Děláme naši práci poctivě a záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a cvičení vás bavilo. Vzhůru do dalšího roku plného sportu a radosti z pohybu! :-)

 

Za tým Fitness Plovárny
Michal Kroča

© 2015-2018 Fitness Hranice s.r.o.

Unikátní samoobslužné fitness v Hranicích