Načítám...

Prodej sportovní výživy

60

minut

Kromě stálé nabídky sportovní výživy a suplementů na našem fit baru nabízíme i prodej celých balení doplňků stravy za skvělé ceny! Na fit baru máme produktové katalogy Nutrend a Extrifit konečnými cenami.

Můžete si u nás objednat protein, aminokyseliny, nakopávače, spalovače, kreatin, proteinové tyčinky, vitamíny nebo jinou zdravou výživu, ale i rukavice, opasky, šejkry, apod. Spolupracujeme s několika osvědčenými distributory, pokusíme se vám tak nabídnout co nejpříznivější cenu, často nižší než na eshopu. Navíc neplatíte poštovné!

Vybírat můžete z výrobků mnoha značek, ať už českých jako jsou Nutrend, Extrifit a Prom-In, ale i populárních světových značek jako MyProtein, TPW, Bodylab, Trec a dalších.

Objednané zboží bude k vyzvednutí během 3 až 5 dnů přímo ve fitku. Platba je možná v hotovosti na baru nebo předem převodem na účet.

Máte zájem o konkrétní suplement nebo si chcete nechat poradit, jaký doplněk stravy je pro vás nejvhodnější? Zeptejte se nás na recepci nebo využijte tento rychlý formulář – můžete se zeptat na cenu konkrétního balení nebo výběr nechat na nás. Odpovídáme do několika hodin.

Vaše jméno

Váš email

Váš objednávka / dotaz na cenu / doporučení