Načítám...

Chcete se také dostat do formy a splnit si svůj cíl? Napište mi, domluvíme se na úvodní schůzce, která je zdarma, a společně zvládneme naplnit Váš sen (nejen) o vysněné postavě :)

Jmenuji se Dominik Murin…

… a působím jako fitness trenér v Hranicích v posilovně Fitness Plovárna a v Olomouci. Fitness životnímu stylu se věnuji od roku 2015, ale cvičením se zajímám již odmala. Má trenérská kariéra začala po absolvování kurzu instruktor fitness a prvních závodech.
Mám za sebou 5 let praxe v oboru fitness, trénování lidí a výživového poradenství. Za tu dobu se mi povedlo změnit život desítkám spokojených klientů. Během několika měsíců se nám společně podařilo zredukovat tukové zásoby bez zničujících diet, zkvalitnit postavu, nabrat svalovou hmotu, naučit správnou techniku cvičení a dodržovat pravidelný režim jídla.
Snažím se lidi motivovat a pomoct jim psychicky tak, aby se z toho stal jejich celoživotní styl, který je bude bavit. Věřím, že pokud člověk něco doopravdy chce, nevzdá se a půjde si za tím, dosáhne všeho, po čem touží. Pomáhat lidem změnit jejich tělo, životní styl, cítit se lépe a motivovat je – to je to, co mě nejvíce naplňuje a čemu se chci v životě věnovat.

Služby

Startovní schůzka – 30 minut, ZDARMA

Probereme Vaše cíle a zodpovíme veškeré otázky, které souvisejí s Vaší cestou za aktivnějším a zdravějším životem.

 

Pravidelná spolupráce individuální

Dlouhodobá spolupráce s pravidelnou týdenní frekvencí tréninků přesně dle Vašich možností a nastavených cílů. Spolupráce zahrnuje osobní tréninky, nastavení správného jídelníčku, pravidelné vážení a další součásti. Trvání a cena se různí – více na osobní schůzce.

Co říkají klienti o trenérovi

Myslím, že se stačí podívat na jeho výsledky, a není pochyb o tom, že to dělá dobře. Svůj názor nikomu nenutím, ale pokud ho navštívíte a necháte si poradit, tak určitě nebudete litovat.

Jiří K.

Jedním slovem perfektní! Všechno pečlivě vysvětlí a probere. Nebere nás jenom jako zákazníky, ale i jako kamarády, takže se na tréninku zasmějeme a hlavně poradně zatrénujeme. Děkuju moc Domčo, postavička na léto bude díky tobě top! :-)

Jana M.

Dominik je super člověk a profesionál, vždy zodpoví mé dotazy, přizpůsobuje tréninky mým schopnostem a fyzičce. Každý trénink je jiný a proto má člověk chuť se neustále vracet :-)

Lucie L.

Dominik je zdárnou ukázkou toho, že když člověka něco baví, tak jdou skvělé výsledky ruku v ruce. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Jiří P.

Pomáhá lidem si jít za svou vysněnou postavou. Vede lidi k tomu, aby si zamilovali sport a to z něj dělá skvělého trenéra.

Tereza P.

Super přístup, moc mi pohohl v začátcích a kdykoliv mi rád pomůže s dalšími tréninky. Vřele doporučuji.

Ondra B.

Dominik je nejlepší trenér, kterého mohu doporučit všem. Tréninky pod jeho vedením jsou parádní a výsledky jsou zaručeně vidět :-)

Magda K.

    Rezervace první schůzky zdarma
    Kontakt