JMENUJI SE ADRIANA PERDULOVÁ…

… a mou životní vášní je fitness! Působím jako osobní trenérka v Hranicích a Ostravě a také jako online coach. Zbožňuji i skupinové lekce, proto jsem instruktorkou Jumpingu (skákání na trampolínkách). V roce 2019 jsem si splnila sen a zúčastnila se soutěže v bikini fitness.

Od malička jsem sportovec tělem i duší, fitness životnímu stylu se věnuji od roku 2015, absolvovala jsem kurzy trenérky fitness a instruktorky Jumpingu. Své vědomosti jsem čerpala i nadále čerpám od nejlepších z branže. Mým trenérem byl například Ondřej Kmošťák, který pravidelně jako jediný Čech jezdí na největší světovou soutěž – Olympii. Mým současným coachem je Slovák žijící v Americe, který podrobně zkoumá studie, spolupracuje s doktory a pyšní se stovkami spokojených klientů.

V praxi se tedy věnuji oboru fitness, trénování klientů a výživovému poradenství. Se svými klienty pracuji na dosahování jejich cílů, ale také správné nastavení mysli. Ať už si přejete zredukovat tuk, zpevnit, získat nové svaly, vysvětlit správnou techniku či detaily, zvýšit fyzičku nebo se zeptat na stravu – JSEM TADY!

Věřím tomu, že pomáhat druhým a rozdávat radost je mé životní poslání. Velice ráda Vás budu doprovázet na Vaší cestě za vysněným tělem. 1 KROK. 1 ROZHODNUTÍ. Zítra je pozdě, ozvěte se TEĎ :) Těším se! ❤

Osobní tréninky si lze domluvit na jakoukoli hodinu v rámci otevírací doby posilovny Fitness Plovárna v Hranicích. Je nutné mít platné VIP členství (např. 1 měsíc za 600 Kč) nebo uhradit jednorázový vstup 70 Kč přes trenérku.

Osobní trénink stojí 350 Kč. První osobní trénink zahrnuje vstupní konzultaci.