Načítám...

Dominik Murin

Osobní trenér

Ať už potřebuješ nabrat svalovou hmotu, zhubnout, zpevnit postavu, vyrýsovat nebo motivovat k dalšímu cvičení, osobní trenér Dominik je tu pro tebe!

Dominik je certifikovaný trenér fitness a kulturistiky. Se svými klienty se zaměřuje především na cvičení na strojích, s činkami a s vlastní vahou, rád tréninky obohacuje o TRX, Bosu a dynamické cviky. Sestavuje také tréninkové plány a poradí v oblasti výživy a doplňků stravy. Dominik se roky věnoval Thaiboxu a MMA, nyní se zaměřuje na kulturistiku. Mezi jeho úspěchy patří získání 5. místa na Mistrovství Moravy a Slezska a také na Mistrovství ČR.

Osobní tréninky si lze domluvit na jakoukoli hodinu v rámci otevírací doby posilovny Fitness Plovárna. Je nutné mít platné VIP členství (500 Kč měsíčně) nebo lze využít zvýhodněný jednorázový vstup za 50 Kč (pouze s trenérem!).

Jídelníček a tréninkový plán lze objednat on-line v elektronické podobě.

Co říkají o trenérovi klienti

 

Myslím, že se stačí podívat na jeho výsledky, a není pochyb o tom, že to dělá dobře. Svůj názor nikomu nenutím, ale pokud ho navštívíte a necháte si poradit, tak určitě nebudete litovat.

Jiří K.

Jedním slovem perfektní! Všechno pečlivě vysvětlí a probere. Nebere nás jenom jako zákazníky, ale i jako kamarády, takže se na tréninku zasmějeme a hlavně poradně zatrénujeme. Děkuju moc Domčo, postavička na léto bude díky tobě top! :-)

Jana M.

Dominik je super člověk a profesionál, vždy zodpoví mé dotazy, přizpůsobuje tréninky mým schopnostem a fyzičce. Každý trénink je jiný a proto má člověk chuť se neustále vracet :-)

Lucie L.

Dominik je zdárnou ukázkou toho, že když člověka něco baví, tak jdou skvělé výsledky ruku v ruce. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Jiří P.

Pomáhá lidem si jít za svou vysněnou postavou. Vede lidi k tomu, aby si zamilovali sport a to z něj dělá skvělého trenéra.

Tereza P.

Super přístup, moc mi pohohl v začátcích a kdykoliv mi rád pomůže s dalšími tréninky. Vřele doporučuji.

Ondra B.

Dominik je nejlepší trenér, kterého mohu doporučit všem. Tréninky pod jeho vedením jsou parádní a výsledky jsou zaručeně vidět :-)

Magda K.

Služby

 

Osobní trénink

Tréninkový plán

Jídelníček

    Rezervace    Osobní tréninkTréninkový plánJídelníček    Kontakt