Načítám...

Dominik Murin

Osobní trenér

Ať už potřebujete nabrat svalovou hmotu, zhubnout, zpevnit postavu, vyrýsovat nebo jen motivovat k dalšímu cvičení, jsem tady pro vás! Společně dosáhneme cíle, který si stanovíme na začátku.

Jsem osobní trenér fitness a kulturistiky. Se svými klienty se zaměřuji zejména na cvičení s činkami a vlastní váhou, ale tréninky rád obohacuji např. o TRX a Bosu. Pro každého z vás sestavím individuální tréninkový plán na míru, ke kterému samozřejmě patří poradenství o výživě a doplňcích stravy.

O mně

Trénoval jsem 3 roky Thaibox a MMA, nyní jsem juniorský kulturista. Kulturistice se věnuji 5 let. Moje váha v objemovce je kolem 110 kg a v dietě před závody 90 kg, osobní rekordy mám: mrtvý tah 240 kg, dřep 200 kg, dotahy 300 kg, benchpress 170 kg, legpress 550 kg. Na podzim 2016 jsem se umístil na 5. místě na dvou kulturistických soutěžích. Nyní se připravuji na jarní mistrovské soutěže.

Osobní tréninky si nově lze domluvit i dopoledne! Přehled volných termínů najdete v našem kalendáři.

Co o mně říkají klienti

 

Myslím, že se stačí podívat na jeho výsledky, a není pochyb o tom, že to dělá dobře. Svůj názor nikomu nenutím, ale pokud ho navštívíte a necháte si poradit, tak určitě nebudete litovat.

Jiří K.

Jedním slovem perfektní! Všechno pečlivě vysvětlí a probere. Nebere nás jenom jako zákazníky, ale i jako kamarády, takže se na tréninku zasmějeme a hlavně poradně zatrénujeme. Děkuju moc Domčo, postavička na léto bude díky tobě top! :-)

Jana M.

Dominik je super člověk a profesionál, vždy zodpoví mé dotazy, přizpůsobuje tréninky mým schopnostem a fyzičce. Každý trénink je jiný a proto má člověk chuť se neustále vracet :-)

Lucie L.

Dominik je zdárnou ukázkou toho, že když člověka něco baví, tak jdou skvělé výsledky ruku v ruce. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Jiří P.

Pomáhá lidem si jít za svou vysněnou postavou. Vede lidi k tomu, aby si zamilovali sport a to z něj dělá skvělého trenéra.

Tereza P.

Super přístup, moc mi pohohl v začátcích a kdykoliv mi rád pomůže s dalšími tréninky. Vřele doporučuji.

Ondra B.

Dominik je nejlepší trenér, kterého mohu doporučit všem. Tréninky pod jeho vedením jsou parádní a výsledky jsou zaručeně vidět :-)

Magda K.

  Rezervace  Osobní trénink(y)Tréninkový plánJídelníčekKonzultace

  Kontakt

  Ceník služeb

  1 osobní trénink
  220 Kč

  5 osobních tréninků
  1050 Kč

  10 osobních tréninků
  2000 Kč

  Konzultace (30 min)
  150 Kč

  Tréninkový plán na míru
  400 Kč

  Jídelníček na míru
  550 Kč