Načítám...

Dominik Murin

Osobní trenér

Ať už potřebujete nabrat solidní svalovou hmotu, zhubnout a zpevnit postavu, vyrýsovat nebo jen motivovat k dalšímu cvičení, doporučujeme si s Dominikem domluvit trénink. Vypracuje vám tréninkový plán na míru a bude vám asistovat na každém tréninku (60 minut). Připravuje i jídelníčky podle vašeho cíle.

Dominik Murin je osobní trenér fitness a kulturistiky II. stupně. Se svými klienty se zaměřuje zejména na cvičení s činkami a vlastní váhou, ale tréninky rád obohacuje i o prvky TRX, Bosu nebo zařazuje třeba speciální pěnový válec na regeneraci svalů.

Dominik trénoval 3 roky Thaibox a MMA, nyní je juniorský kulturista. Kulturistice se věnuje 5 let, nyní je pod vedením Martina Drába a zkušenosti sbírá od profesionálů v oboru. Jeho váha v “objemovce” je kolem 110 kg a v dietě před závody 90 kg. Jeho osobní rekordy jsou: mrtvý tah 240 kg, dřep 200 kg, dotahy 300 kg, benchpress 170 kg, legpress 550 kg. Na podzim 2016 se zúčastnil prvních kulturistických soutěží s umístěním na 5. místě (Grand Prix Ostrava a Grand Prix Jalex Krnov). Nyní se připravuje na jarní mistrovské soutěže.

 • Osobní tréninky

  1 osobní trénink (fitness / box / vlastní váha, TRX, Bosu)
  220 Kč

  5 osobních tréninků
  1050 Kč

  10 osobních tréninků
  2000 Kč

  Zákazník musí mít zakoupený vstup nebo platnou permanentku

 • Tréninkové plány a jídelníčky

  Tréninkový plán na míru
  400 Kč

  Jídelníček na 2 týdny na míru
  550 Kč

  Jídelníček na 4 týdny na míru
  1000 Kč

Domluvit si tréninkOsobní trénink(y)Tréninkový plánJídelníček na míru

Případně ho můžete kontaktovat: